geodeta świdnica

biuro@geolex.swidnica.pl

                     

pn - pt 8-18

inż. Stanisław Cecot - geodeta uprawniony - biegły sądowy z zakresu geodezji

Moje doświadczenie zawodowe  zdobyłem jako samodzielny wykonawca prac geodezyjnych w  firmach  regionu dolnośląskiego.

Posiadam wiedzę i doświadczenie umożliwiające wykonywanie wszelkich zadań geodezyjnych, poprzez  sporządzanie opracowań geodezyjno - prawnych
w postępowaniach administracyjnych i sądowych oraz realizując geodezyjną obsługę obiektów kubaturowych i drogowych.

Pracowałem również jako etatowy Geodeta w  Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej. 

 

W swojej dotychczasowej, kilkunastoletniej  praktyce wykonywałem prace geodezyjne na terenie 25-ciu Powiatowych Ośrodkach Dokumentacji Geodezyjnej w województwach: dolnośląskim, opolskim i wielkopolskim.

 

GWARANCJĄ prawidłowego wykonania usługi jest pełnienie przeze mnie funkcji biegłego sądowego z zakresu geodezji  i kartografii przy Sądzie Okręgowym w Świdnicy, Wrocławiu oraz Legnicy wykonując opinie z zakresu geodezji i kartografii na zlecenia sądów
 
i prokuratur.

W swojej pracy wykorzystujemy min. jeden z najnowszych odbiorników GNSS wykorzystujący systemy pozycjonowania: GPS, GLONASS, co przyczynia się do dokonania pomiarów z jeszcze większą dokładnościa, powtarzalnością a przede wszystkim z osiągnięciem dyspozycyjności w każdych warunkach tak aby dopasować się do Państwa potrzeb.

Firma GEOLEX świadczy swoje  usługi kompleksowo tj.  od wykonania drobnego pomiaru czy tyczenia przyłącza sieci uzbrojenia terenu poprzez sporządzenie mapy do celów projektowych zarówno w wersji analogowej, hybrydowej a także wykonanie mapy opracowanej całkowicie wektorowo
w formatach dwg,  dxf, dgn itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  także pomiar powykonawczy budynków celem dokonannia odbioru w PINB, inwentaryzacje sieci uzbrojenia terenu, dróg  aż poprzez wykonanie skomplikowanych rozgraniczeń nieruchomości w postępowaniach administracyjnych a także przeprowadzenie Państwa przez całą procedurę podziału nieruchomości i związane z nią załatwienie wszelkich spraw urzędowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidaulnych, firm, instytucji, jednostek administracji publicznej, biur projektowych oraz firm budowlanych.

 

Priorytetem działania firmy GEOLEX jest terminowość oraz świadczenie usług wysokiej jakości w przystępnych dla każdego klienta cenach.

Dobra znajomość przepisów prawa, przepływu dokumentów w poszczególnych urzędach i umiejętność oceny czasu potrzebnego do prawidłowego wykonania zlecenia powoduje, że dobrze wiemy ile czasu potrzebne jest do  wykonania danego opracowania, dzięki czemu nie obiecujemy "rzeczy niemożliwych". Nie mniej jednak staramy się wykonać swoją pracę w sposób elastyczny i świadczone usługi dopasować do potrzeb klienta.

Świadomość ważności i rangi wykonywanej pracy w postaci sporządzanych dokumentów i przekazywanej wraz z nimi wiedzy, powoduje, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz w sposób uczciwy i rzetelny.

 

Obszar świadczenia usług naszej firmy to w głównej mierze  powiaty: świdnicki, wałbrzyski, średzki, kłodzki, wrocławski i dzierżoniowski. Jednak w przypadku większych zleceń pomiary wykonujemy także w pozostałej części Dolnego Śląska. 

 

Zapraszam do współpracy.

inż. Stanisław Cecot

GEOLEX © Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

All Rights Reserved. Created by GEOLEX.